Amnesia: Rebirth i Riverbond za darmo w Epic Games Store

Amnesia: Rebirth oraz Riverbond

Do 28 kwietnia możecie pobrać za darmo z Epic Games Store gry Amnesia: Rebirth oraz Riverbond.

Kolejna porcja interesujących tytułów w Epic Games Store. Od 21 kwietnia od godziny 17:00 możecie pobrać za darmo gry Amnesia: Rebirth oraz Riverbond. Zestawienie mrocznego horroru i kolorowego hack’n’slasha pozwoli pewnie zainteresować szersze grono graczy ofertą sklepu. Szczególnie, że ostatnio Epic rozpieszcza nas jakością rzucanych darmówek – w zeszłym tygodniu mogliśmy pobrać XCOM 2 i Insurmountable.

Amnesia: Rebirth to kontynuacja serii survival horrorów FPP, stworzona przez Frictional Games i wydana w 2020 roku. Mroczna przygoda zabiera nas do kolonialnej Afryki z 1937 roku i pozwala wcielić się w Tasi Trianon, która cierpi na tytułową amnezję. W związku z tym zmuszona jest przemierzać grobowce, pustynie i ciemne labirynty, w których czają się potwory. Ważnymi elementami są tutaj wszechobecne zagadki, dbanie o zdrowie psychiczne bohaterki, którą otacza ciemność i zarządzanie naszymi źródłami światła. 

Riverbond to przygodowy hack’and’slach stworzony przez Cococucumber w 2019 roku. Kolorowa, wokselowa produkcja pozwala na zabawę samotnie lub w trybie kooperacji do 4 graczy łącznie. Co więcej, gra pozwala nam na niszczenie wszystkiego, co pojawi się na naszej drodze i to aż 50 różnymi rodzajami broni. Dodatkowo twórcy obiecują epicką przygodę, pełną niezwykłych walk, słodkich bossów i potęgi przyjaźni.

Wygląda na to, że Epic Games Store zapowiedział też, co dostaniemy w przyszłym tygodniu. Od 28 kwietnia od godziny 17:00 będziemy mogli pobrać Just Die Already oraz Paradigm. Jednakże wraz z nowymi darmówkami, poprzednie przestaną być dostępne, dlatego pamiętajcie, żeby dodać je do swojej biblioteki.

Scroll to Top