Zobaczcie fragmenty rozgrywki Call of Duty: Black Ops 6. Dzieje się!

Call of Duty: Black Ops 6 i zwiastun pokazujący fragmenty rozgrywki, na zdjęciu widzimy żołnierkę w stroju wojskowym i barwami wojennymi na twarzy, wokół panuje noc

Call of Duty to już klasyka. Fragmenty rozgrywki Call of Duty: Black Ops 6 zapowiadają godną kontynuację.

Graliście w którąkolwiek z części Call of Duty? Jeśli Wam się podobało, to wieści o nowej grze w serii powinny Was ucieszyć. Activision ujawniło fragmenty rozgrywki Call of Duty: Black Ops 6. Krótko podsumowując: będzie się działo. Zresztą zobaczcie sami.

Call of Duty: Black Ops 6, stworzony przez Treyarch i Raven, to szpiegowski thriller akcji, który przenosi nas na początek lat 90. Kampania dostarczy dynamicznej i pełnej akcji rozgrywki, zawierając różnorodne lokacje, spektakularne sceny, emocjonujące napady i tajne operacje szpiegowskie. W trybie wieloosobowym gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na 16 nowych mapach dostępnych od dnia premiery. Black Ops 6 oznacza także wielki powrót trybu Round-Based Zombies, który uwielbiają fani.

Grę możecie już dodać do listy życzeń, między innymi, na Steamie. Jeśli zaś chcecie zobaczyć inne produkcje zaprezentowane w trakcie Xbox Games Showcase, sprawdźcie nasze podsumowanie pokazu zielonych.

Scroll to Top