Death Stranding 2 oficjalnie zapowiedziane – zobaczcie zwiastun!

Kadr z gry Death Stranding 2

Wyczekiwana gra Death Stranding 2 nareszcie otrzymała pierwszy zwiastun. Nowa produkcja Hideo Kojimy zmierza na konsolę PlayStation 5.

Jak zwykle na gali The Game Awards pojawiło się mnóstwo zapowiedzi nowych gier. Pierwszy zwiastun otrzymała produkcja od Hideo Kojimy, czyli wyczekiwane przez wielu graczy Death Stranding 2. Tym samym okazuje się, że ostatnie plotki i teorie były prawdziwe.

Wygląda na to, że świat gry wyraźnie się zmienił po wydarzeniach z pierwszej części. Na materiale video zobaczymy Fragile, graną przez Léę Seydoux, która bawi się z dzieckiem. Niestety musi uciekać, a w trakcie pogoni zostaje ranna, Wtedy na ekranie widzimy Sama, w którego rolę ponownie wciela się Norman Reedus. Produkcja może się pochwalić gwiazdorską obsadą. Mianowicie w grze zobaczymy także Elle Fanning oraz Troya Bakera. Występ aktorki gracze podejrzewali już od jakiegoś czasu.

Co ciekawe, na oficjalnym profilu Kojima Productions na Twitterze przeczytamy, że Death Stranding 2 to tylko „tytuł roboczy”. Z pewnością jest to kolejna zagadka Kojimy przygotowana dla fanów, którzy postarają się poznać ostateczny tytuł produkcji. Japoński deweloper polecił graczom, aby szukali w najnowszym materiale ukrytych wskazówek. Warto jeszcze dodać, że Kojima przyznaje, że jest zaangażowany w prace nad drugim projektem. Na konkretniejsze szczegóły musimy poczekać.

Nie znamy także dokładnej daty premiery Death Stranding 2. Wygląda jednak na to, że produkcja zmierza jedynie na konsolę PlayStation 5.

Pierwszy zwiastun gry Death Stranding 2 zobaczycie poniżej. A jeśli chcecie poznać zwycięzców tegorocznej gali The Game Awards, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

Scroll to Top