Nad czym pracuje Blizzard? Mamy nowe informacje na temat wydania najnowszego dodatku do gry World of Warcraft

Obrazek do wpisu: dodatek World of Warcraft 2022. Przedsrawia zielonoskórego orka wpatrującego się gniewnie, z przodu widać tytuł gry.

Twórcy kultowej gry MMO RPG nie ustają w działaniach. Zdradzili graczom, między innymi, kiedy pojawi się dodatek do World of Warcraft, a stanie się to już w 2022 roku.

Twórcy gry World of Warcraft prężnie pracują, by dać fanom nowy dodatek w 2022 roku. Praktycznie każdy fan rozgrywki MMO zna te uniwersum, jest jednym z najbardziej grywalnych MMO, nic więc dziwnego, że ciągle się rozwija. Sami twórcy zapewniają, że rozgrywka jest zmienna i niepowtarzalna. Kiedy jednak przyjdzie fanom cieszyć się nowymi informacjami o dodatku? Wytwórnia Blizzard zapewnia, że niedługo, bowiem już 19 kwietnia. Niewiele wiadomo o szczegółach co do miejsca i czasu akcji, ale gracze mają swoje przypuszczenia. Istnieją spekulacje, że najnowszy dodatek do Wolrd of Warcraft pozwoli odwiedzić Smocze Wyspy (Dragon Isles). Musimy się jednak uzbroić w cierpliwość, by móc doświadczyć jak to będzie wyglądało naprawdę. Czekając można cieszyć się najnowszą i ostatnią aktualizacją do dodatku Shadowland, Eternity’s End.

To jednak nie wszystko co przygotowała wytwórnia Blizzard. Już niedługo, bo 15 marca, fani mobilnej karcianki Heardstone otrzymają więcej informacji na temat trzech dodatków, które mają się okazać kolejno w przeciągu tego roku. Twórcy szykują również projekt gry w klimacie WoW na telefony komórkowe, jednak więcej informacji na ten temat podadzą dopiero w maju. 

Grę World of Warcaft wraz z dodatkami znajdziecie na oficjalnej stronie Blizzarda.

Warto tutaj wspomnieć o początkach i sukcesach dodatku Shadowland, kiedy bił rekordy popularności jako najlepiej sprzedająca się gra. 

 

Redaktorka: Zira

Scroll to Top