Pomaluj swój świat w Été – znamy datę premiery!

keyart promujący grę Été, widzimy na nim białe niebo, niepokolorowane, na dole obrazka, na szarym chodniku, na pierwszym planie siedzi kot. Wokół niego wyrastają pojedyncze pomalowane drzewa

Chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko! Data premiery Été nie jest już bowiem dłużej tajemnicą!

Gry, które nas relaksują, czyli tzw. gry cozy, zdają się być dziś bardzo doceniane przez wielu graczy. W świecie, w którym ciągle za czymś pędzimy, trudno nam uwolnić się od stresu, a negatywne emocje towarzyszą nam na każdym kroku, ważne jest, by znaleźć chwilę na odpoczynek. Été zapowiada się na grę, która ten warunek może spełnić. Data premiery Été przypada na 23 lipca 2024 roku. Nie musimy więc długo czekać, by pomalować szarą rzeczywistość i nadać jej radośniejszych kolorów.

Francuskie słowo été oznacza dosłownie Lato. Akcja gry osadzona jest w Montréalu. Wcielamy się w młodą artystkę, która maluje i sprzedaje obrazy, by zarobić na życie. Rozgrywka polega na eksplorowaniu otoczenia, malowaniu świata i czerpania z niego inspiracji do tworzenia własnych arcydzieł. Wiele z przedmiotów czy elementów rzeczywistości, które uda nam się w pełni pokolorować, możemy potem wykorzystać w swoich pracach malarskich. A w tych nie ma limitów. Tworzymy i cieszymy się procesem. Chyba że dostaniemy specyficzne zlecenie od jednego z NPC-ów.

Jeśli zaś brakuje Wam gier cozy, zobaczcie tytuły w takim klimacie, na które my czekamy jeszcze w 2024 roku. Été możecie zaś dodać na listę życzeń w sklepie Steam.

Scroll to Top