Fabularny dodatek do Forspoken otrzymał zwiastun – zobaczcie fragmenty rozgrywki!

Grafika z gry Forspoken In Tanta We Trust

In Tanta We Trust – fabularny dodatek do gry fantasy Forspoken właśnie otrzymał zwiastun z gameplayem. 

Wygląda na to, że do tej niedawno wydanej gry fantasy zawita fabularne rozszerzenie. Nowy dodatek do Forspoken dostał niedawno zwiastun. Opublikowany materiał przybliży nam gameplay.

Rozszerzenie ma tytuł In Tanta We Trust i ma pojawić się na rynku już 26 maja 2023 roku. DLC zaoferuje nie tylko nową historię, ale i nowe magiczne zdolności, z których będzie korzystać protagonistka. Ponadto pojawią się również oryginalne elementy parkouru.

Akcja rozszerzenia znowu skupi się wokół głównej bohaterki, czyli Frey. Historia jednak rozgrywa się aż 25 lat przed fabułą głównej kampanii. Mianowicie protagonistka przeniesie się w czasie. Weźmie wtedy udział w słynnej bitwie, która doprowadziła do zniszczenia Athii. Tym razem bohaterce będzie towarzyszyła pewna Tanta Cinta. Nieugięte bohaterki również zobaczycie na materiale.

Przypomnę, że Forspoken to przygodowa gra akcji z elementami RPG. W czasie zabawy wcielamy się we Frey, która trafiła do magicznej krainy zwanej Athią z Nowego Jorku. Athia dręczona jest tajemniczą zarazą, na którą Frey jest odporna. Bohaterka wraz z pomocą gadającej bransolety spróbuje rozwiązać zagadkę plagi i wrócić do domu. 

Świat Forspoken jest otwarty i można go swobodnie przemierzać korzystając z magicznego parkouru. Po drodze czekają nas starcia z przeciwnikami. Walki wymagają od nas zręczności i refleksu. Ponadto warto rozwijać zdolności bohaterki i dostosowywać umiejętności do stylu gry. 

Forspoken po wielu opóźnieniach zadebiutowało 24 stycznia 2023 roku. Zagracie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5

Scroll to Top