For Honor wypróbujemy za darmo przez kilka dni

Grafika z gry For Honor

Ubisoft zaprasza na darmowy tydzień z For Honor. Na bitewnych arenach pojawił się właśnie nowy wojownik z Egiptu. 

W grze For Honor właśnie pojawił się nowy wojownik Medjay – inspirowany egipskimi klimatami, dlatego Ubisoft postanowił umożliwić wypróbowanie produkcji zupełnie za darmo. Przez pewien czas zagramy bez żadnych dodatkowych opłat na wszystkich platformach

Promocja ma potrwać do 3 sierpnia 2022 roku. Na bitewne areny wskoczą użytkownicy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 i PlayStation 5. Ponadto Ubisoft podkreśla, że pierwszy darmowy tydzień z For Honor to najdłuższa jak dotąd promocja tego typu.

Dodatkowo widać, że twórcy chętnie wspierają i rozwijają For Honor. Produkcja zadebiutowała już kilka lat temu, ale wciąż otrzymuje liczne aktualizacje i nowości. Gra w tym czasie zmieniła się na lepsze. Ostatnio (w 2021 roku) tytuł otrzymał patch next-genowy dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series X. Aktualizacja ulepszyła grafikę na obu platformach.

Ubisoft oczywiście w czasie promocji będzie zachęcał do kupna swojej produkcji. Obecnie na wielu platformach For Honor można nabyć ze sporym rabatem. Przykładowo na Steamie tytuł zakupicie 75% taniej.

Z kolei materiał video promujący darmowy tydzień obejrzycie poniżej. A o innych produkcjach Ubisoftu przeczytacie więcej na naszym portalu.

Na koniec przypomnę, że For Honor to osadzona w quasi-historycznych realiach sieciowa gra akcji. Fabuła toczy się w pseudo-średniowiecznym świecie, w którym ścierają się trzy frakcje. Mianowicie The Warborn przypominają wikingów, japońscy samurajowie zainspirowali The Chosen, a The Legions czerpią wzór z europejskich rycerzy.

Produkcja oferuje sześć trybów rozgrywki, w tym klasyczne pojedynki 1 vs 1 i 2 vs 2 oraz tzw. Dominion, będący wariacją na temat trybu dominacji. Co ciekawe, mimo umownych realiów historycznych gry, style walki wojowników zostały bardzo wiernie oddane. Każdą stronę konfliktu reprezentuje 12 grywalnych bohaterów. Jednak w czasie meczu gracze z każdej frakcji mogą kontrolować tylko czterech wojowników. Ci bohaterowie mają unikalne zdolności, dlatego górują nad żołnierzami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję.

Ponadto For Honor oferuje kampanię fabularną, która wprowadza do świata przedstawionego. W odrębnych misjach kierujemy bohaterami należącymi do trzech podstawowych frakcji.

Scroll to Top