Hell In Us otrzymała właśnie swój pierwszy zwiastun. Miłośnikom Hideo Kojimy może się spodobać

Hell Is Us pierwszy zwiastun plaszna tytułowa postać nagrobek

Studio Rogue Factory szykuje dla nas obiecującą produkcję. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun Hell Is Us i wygląda na to, że zapowiada się świetna gra.

Po sieci krąży mnóstwo informacji o Hell Is Us. Wydawca NACON i deweloper Rogue Factor ogłosili dziś efekt swojej współpracy. Wygląda na to, że już w przyszłym roku czeka nas tytuł godny samego Hideo Kojimy. Oczywiście na efekty prac przyjdzie nam jeszcze długo czekać, ale pierwszy zwiastun Hell Is Us naprawdę rozbudza wyobraźnię. Częścią zespołu są z pewnością poważane na rynku gier nazwiska. Między innymi w ekipie pojawił się Jonathan Jacques-Belletête, z Deus Ex: Human Revolution, Deus Ex: Mankind Divided i Marvel’s Guardians of the Galaxy. Jest on w studiu dyrektorem kreatywnym, a sądząc po jego poprzednich pracach, warto oczekiwać efektów jego zaangażowania. Przede wszystkim warto też wspomnieć, że od lat rozwijany Hell Is Us jest jak dotąd najbardziej ambitnym projektem Rouge Factor.

Hell is Us to przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby osadzona w półotwartym świecie. Główny bohater postanawia dowiedzieć się więcej o swojej przeszłości. Podróżuje przy tym przez ziemie, który dotknęły wojna domowa i całkowicie je spustoszyły. Kraj wydaje się obecnie samowystarczalny, ale coś zdecydowanie jest z nim nie tak. Bohater staje naprzeciw nadprzyrodzonych stworzeń przypominających starożytne nagrobki i pomniki. Obywatele nazywają to zjawisko „Klęską”.

Jonathan Jacques-Belletête z pewnością uchylił trochę rąbka tajemnicy podczas prezentacji produkcji. Dyrektor kreatywny podkreślił, że wraz ze studiem przede wszystkim chcą przywrócić prawdziwą przygodę i eksploracje. Najprawdopodobniej więc nie dostaniemy żadnego dziennika ani konkretnych celów. Nasz bohater będzie zupełnie wolny w tym, co będzie chciał zrobić. Gracze mają kierować swoimi własnymi instynktami i uczuciami. Pierwszy zwiastun Hell Is Us wprowadza nas dość enigmatycznie w świat. Główną informacją, jaką możemy wyciągnąć z trailera, jest mroczny klimat i wrażenie całkowitego zniszczenia świata.

Tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 5 i zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Scroll to Top