Czy twórcy Lies of P pracują już nad pierwszym dodatkiem? Wszystko na to wskazuje

mężczyzna z mieczem z tyłu przeciwnicy

Czy niebawem na rynku pojawi się pierwszy dodatek do gry Lies of P? Niedawno udostępnione oferty pracy firmy Neowiz Games sugerują, że tak.

Niedawno wielbiciele tytułów z gatunku soulslike mieli powód do radości. W zeszłym miesiącu na rynku zadebiutowała gra Lies of P. Produkcja od razu zyskała spore grono fanów, co można zauważyć po wielu pozytywnych recenzjach (jedną z nich możecie przeczytać na naszym portalu). W związku z czym, twórcy postanowili kuć żelazo póki gorące i cały czas rozwijają swoje najnowsze dzieło. Ostatnio udostępniono aktualizację 1.2.0, która ułatwiła walkę z niektórymi standardowymi przeciwnikami oraz bossami. Ponadto wprowadziła ona pełną kompatybilność kontrolerów DualShock 4 oraz DualSense przy rozgrywce na komputery osobiste. Natomiast kilka dni temu pojawiły informacje sugerujące, że już niedługo zagramy w pierwszy fabularny dodatek do Lies of P.

Na stronie firmy Neowiz Games, która jest wydawcą gry, ukazały się oferty pracy. Co ciekawe, mogliśmy w nich dostrzec wzmiankę o projektowaniu zadań. Oznacza to, iż oprócz nowych broni czy skórek, fani dostaną kolejne misje fabularne. A to mocno sugeruje, że twórcy już planują wydanie pierwszego dodatku do Lies of P. Z pewnością wiele osób czeka na oficjalną zapowiedź rozszerzenia. Kiedy i czy w ogóle to nastąpi? Tego dowiemy się z czasem.

Na zakończenie warto wspomnieć, że od 19 września możecie zagrać w Lies of P. Produkcja jest dostępna na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S|X, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Scroll to Top