Microsoft Flight Simulator 2024 ponownie podbija przestworza na Xbox Games Showcase 2024

Microsoft Flight Simulator 2024 na Xbox Games Showcase 2024, na grafice widzimy ludzi siedzących w balonie, w oddali widać panoramę Paryża i Wiezę Eiffla

Jeśli polubiliście poprzedni Microsoft Flight Simulator za realistyczne warunki pogodowe i wybór maszyn, to w nowej wersji się zakochacie – fragmenty gry i jej data premiery zostały ujawnione podczas Xbox Games Showcase 2024.

Mimo że Xbox pochwalił się grą Microsoft Flight Simulator 2024 już w trakcie zeszłorocznego pokazu, to i tak nie zapomniał o nim w trakcie Xbox Games Showcase 2024. I nie ma w tym nic dziwnego, gra ma się bowiem ukazać jeszcze w tym roku. Konkretna data premiery Microsoft Flight Simulator 2024 to 19 listopada. Ujawniony zwiastun zachwyca nie tylko realizmem krajobrazów, lecz także mnogością możliwości.

Nie podobało Wam się sterowanie zwykłym samolotem? Tym razem będziecie mogli wyruszyć na misje ratunkowe, by z powietrza pomagać w opanowaniu pożarów lub polecieć na ratunek rannym. Sprawicie, że reklamy i wyznania miłosne wniosą się w niebiosa i ukażą oczom tysięcy ludzi naraz. Przewieziecie VIP-ów, uratujecie pasażerów z tonącego statku, zrosicie pola uprawne schnące w ostrym letnim słońcu. I to nie wszystko! Możecie także beztrosko wybrać się awionetką w wymarzone okolice i zwiedzić je z włączonym trybem fotograficznym. A nuż złapiecie jakąś sarenkę czy jelonka w obiektyw! Mało atrakcji? Co powiecie na lot balonem? Albo nawet ogromnym sterowcem? Helikopterów też nie zabraknie.

Gra będzie dostępna w dniu premiery w usłudze Game Pass. Jeśli zaś data premiery i nowy zwiastun Wam nie wystarczą, zajrzyjcie na stronę Microsoft Flight Simulator 2024 u Xboksa, by znaleźć więcej informacji z Xbox Games Showcase 2024.

Scroll to Top