No More Room in Hell 2 pokazało fragmenty rozgrywki na Summer Game Fest 2024

keyart z gry No More Room in Hell 2, ujęcie z rozgrywki, widzimy twarz zombiaka, z zapadniętą skórą, wyblakłymi gałkami

Jeśli jesteście ciekawi, jak będzie wyglądać rozgrywka w No More Room in Hell 2, to Summer Game Fest 2024 ma dla Was kilka ujęć.

W trakcie Summer Game Fest 2024 nie zapomniano także o współpracy i zombiakach, a ujawniona rozgrywka No More Room in Hell 2 jest tego dowodem. Będzie to przerażająca i intensywna kooperacyjna gra z permadeathem, przenosząca graczy w świat opanowany przez zombie. Twoim celem jest przetrwanie, zbieranie zasobów, gromadzenie zapasów i wypełnianie misji. Według twórców, każda rozgrywka ma być dzięki temu unikalna i dynamiczna.

Kooperacja polega na współpracy ośmiu graczy jednocześnie. Musimy wykorzystywać swoje umiejętności i refleks, aby przetrwać w obliczu niepowstrzymanej hordy nieumarłych. Decyzja o tym, czy skorzystamy z pułapek, czy wdamy się w bezpośrednią walkę, zależy tylko od nas. Komunikacja i strategia są kluczowe, a zagrożenie czai się na każdym kroku.

Każda decyzja ma ogromne znaczenie, gdyż permadeath oznacza, że każda pomyłka jest nieodwracalna. Zombie reagują na każdy dźwięk i ruch. Możemy odciągnąć wrogów alarmem samochodowym, wciągnąć ich w pułapkę lub wybrać bardziej agresywne podejście z użyciem materiałów wybuchowych. Jeśli którykolwiek z ratowników zginie, cały jego postęp przepada.

Więcej o No More Room in Hell 2, jak i jej poprzedniczce, dowiecie się na dedykowanej stronie w sklepie Steam. Inne tytuły z pokazu zobaczycie zaś w naszym podsumowaniu Summer Game Fest 2024.

Scroll to Top