Nowe wyzwania w Dying Light 2 sprawdzą, jak radzicie sobie z parkourem

screen z gry Dying Light 2, dwóch głównych bohaterów uprawia parkour na dachu budynku, w tle drugi budynek, po lewej drzewo, jeden z bohaterów jest z przodu, u drugiego widzimy tylko rękę, Dying Light 2 nowe wyzwania

Jeżeli lubicie parkour w Dying Light 2, to ucieszą Was nadchodzące nowe wyzwania.

Techland już przed premierą swojej najnowszej produkcji obiecywał graczom i graczkom 5 lat wsparcia i napływu dodatkowej zawartości. Nic więc dziwnego, że Dying Light 2 lada moment zostanie wzbogacony o nowe wyzwania, skupiające się na parkourowych aspektach tytułu. Już od jutra chętni mogą spróbować się z czterema zróżnicowanymi trasami:

  1. Suspension of Disbelief – To wyzwanie sprawdzi Twoje umiejętności w bieganiu po ścianach w sercu Central Loop!
  2. Grakour – To wyzwanie w Starym Villedorze sprawdzi wszystkie Twoje podstawowe umiejętności, bądź bezbłędny lub pożegnaj się ze złotym medalem!
  3. Stroll on the river Gotowy zmoknąć?
  4. My Whole World is a Glider – Leć, Pielgrzymie… Leć ponad chemikaliami i spróbuj nie spaść, a przynajmniej niezbyt mocno!

Wpis na blogu to jednak nie wszystko. Żeby zaostrzyć apetyty graczek i graczy, twórcy zebrali najciekawsze momenty wyzwań na krótkim filmie. Dynamiczny montaż dość jasno pokazuje, co czeka nas podczas przechodzenia prób.

Nie zabraknie szybowania, biegu po ścianach czy nawet pływania. Techland postarał się, żeby każde wyzwanie różniło się od pozostałych i sprawdzało inne aspekty zręcznościowe. Jest to miły dodatek dla osób, które mają ochotę odpocząć od zwykłej rozgrywki (przypomnijmy, że podstawka Dying Light 2 oferuje nawet 500 godzin zabawy).

Podobają Wam się tego typu wyzwania? Co Wy najchętniej zobaczylibyście w dalszych aktualizacjach?

Scroll to Top