Pojawił się zwiastun do Dying Light Dieselpunk

Grafika z gry Dying Light Dieselpunk

Gratka dla fanów pierwszego Dying Light – zobaczcie zwiastun rozszerzenia Dieselpunk.

Techland wciąż rozwija pierwszą część swojej postapokaliptycznej serii. Ostatnio studio opublikowało zwiastun, na którym możemy przyjrzeć się nowemu rozszerzeniu do gry Dying LightDieselpunk.

Dying Light zadebiutował w 2015 roku i od tego czasu wciąż otrzymuje kolejne udoskonalenia i nową zawartość. Dlatego deweloperzy przygotowali szereg dużych oraz mniejszych dodatków. Wśród nich znalazło się właśnie nowe DLC. 

Okazuje się, że Dieselpunk Bundle zaoferuje nam możliwość odkrycia „historycznych urządzeń Volkan Machines”. Zostały one opracowane dla światowej klasy żołnierzy. Na materiale video zobaczymy strój, specjalny rozpruwacz oraz piłę mechaniczną. Ponadto gracze będą też mogli skorzystać z nowej broni czy pojazdu. 

Rozszerzenie Dying Light Dieselpunk Bundle znajdziecie w sklepie gry. Z kolei wspomniany zwiastun obejrzycie poniżej.

Wygląda na to, że Techland dba nie tylko o fanów Dying Light 2, którego wyniki finansowe zachwycają, ale także o tych, którzy sięgają po poprzednią część z cyklu.

Przypomnę, że w Dying Light trafiamy do pełnego faweli miasta Harran. Mieszkańców dręczy tajemniczy wirus, który błyskawicznie zamienił wszystkich w zombie. Te w ciągu dnia są mało aktywne, za to w nocy uaktywniają się ich groźniejsze mutacje. Dlatego rozgrywka ma dwie części. W dzień szukamy surowców oraz broni, zaś w nocy bronimy się przed agresywnymi hordami. Charakterystyczną cechą Dying Light jest protagonista, który potrafi poruszać się po budynkach miasta z gracją godną najlepszego parkourowca.

Zagracie na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch.

Scroll to Top