Prince of Persia: The Lost Crown z kolejnymi nowościami! Niebawem do gry trafi dodatek Mask of Darkness

Grafika z gry Prince of Persia: The Lost Crown

Mamy dobre wieści dla fanów Księcia Persji! Do Prince of Persia: The Lost Crown pojawi się dodatek zatytułowany Mask of Darkness, którego zapowiedź pokazano na Ubisoft Forward.

W drugiej połowie stycznia tego roku na rynku zadebiutowała produkcja Prince of Persia: The Lost Crown, która zyskała uznanie wśród graczy. Wiele osób mogło pomyśleć, iż po udanej premierze Ubisoft spocznie na laurach i zakończy rozwijanie projektu. Nic bardziej mylnego. W marcu pojawiła się roadmapa aktualizacji zaplanowanych na najbliższe 12 miesięcy. Najwidoczniej twórcy w dalszym ciągu mają zamiar przygotowywać kolejne atrakcje dla fanów. Jedną z nich miało być fabularne DLC. Jednak do tej pory niewiele było wiadomo na jego temat. Wszystko zmieniło się podczas niedawnego pokazu Ubisoft Forward. To właśnie wtedy dodatek do Prince of Persia: The Lost Crown – Mask of Darkness – otrzymał pierwszą zapowiedź.

Oprócz fabularnego rozszerzenia Mask of Darkness  twórcy przygotowali trzecią aktualizację – Divine Trials. Jest ona już dostępna i zupełnie darmowa. Co konkretnie oferuje łatka? Przede wszystkim dodano kolejne wyzwania zręcznościowe, bojowe oraz zagadki. Ponadto udostępniono nowe amulety i stroje. Natomiast fani wymagających walk otrzymali możliwość stoczenia potyczek z bossami jeszcze raz.

Niestety wszyscy zainteresowani fabularnym rozszerzeniem Mask of Darkness  będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Planowo ma ono zadebiutować na rynku we wrześniu tego roku. Jednak mamy i dobre wieści. Tuż po pokazie Ubisoft Forward w sieci pojawiła się informacja o dacie premiery gry Prince of Persia: The Lost Crown na platformie Steam. Kiedy to nastąpi? Tytuł będzie dostępny od 8 sierpnia, a już teraz możecie dodać go do swojej listy życzeń.

Scroll to Top