Scars Above otrzymało oficjalny zwiastun rozgrywki – zobaczcie go sami!

scars above, na grafice w centrum brązowowłosa kobieta z głową uchyloną w dół i zamkniętymi oczami, pod twarzą kobiety białymi napisami znajduje się tytuł gry

Na tegorocznym The Game Awards mieliśmy okazję obejrzeć zwiastun rozgrywki z Scars Above. Twórcy podzielili się z graczami dokładną datą premiery.

Scars Above to trzecioosobowa strzelanka osadzona w klimacie science-fiction. Za jej produkcję odpowiada Mad Head Games, natomiast wydawcą jest Prime Matter. Wspominaliśmy już o grze wcześniej, gdy studio udostępniło pierwszą zapowiedź fabularną na Gamescomie 2022. Jednak w ostatnich dniach na The Game Awards, z którego mamy już pełną listę zwycięzców, twórcy zaprezentowali graczom oficjalny zwiastun rozgrywki Scars Above. Możemy spodziewać się wielu przeciwników i różnorodnych lokacji w świecie gry. Oprócz tego studio podzieliło się z graczami datą premiery, która planowana jest na 28 lutego 2023 roku.

Przypomnijmy, że fabuła będzie opowiadać o dr Kate Ward, której przyjdzie się zmierzyć z obcą planetą. W trakcie podróży na nieodkryty ląd załoga niespodziewanie straci kontrolę nad statkiem kosmicznym. Badaczka będzie musiała więc, poza pierwotnym celem wyprawy (badaniem obcych o nazwie Metahedron), zająć się poszukiwaniem zaginionych towarzyszy.

Produkcja pojawi się w wersji na komputery osobiste, a także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Polscy gracze nie dostaną pełnej lokalizacji, jedynie napisy. Warto zaznaczyć, że na platformie Steam od niedawna znajduje się już demo Scars Above, w którym możemy rozegrać cały pierwszy rozdział wraz z prologiem.

Scroll to Top