Silent Hill: Ascension zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Obrazek przedstawia zimowy krajobraz. Widzimy dwie osoby odwrócone plecami, dorosłego oraz dziecko, udające się w głąb lasu. Za nimi rozpościera się zamarznięte jezioro. W odbiciu tafli widoczne jest monstrum, otoczone czerwoną poświatą.

Miesiąc strachów w tym roku będzie pełen grozy. Silent Hill: Ascension otrzymało datę premiery i jest ona bardzo bliska.

Silent Hill: Ascension to zupełnie nowe spojrzenie na serię. Jest to bowiem bardziej interaktywny serial na globalną skalę niż gra. Jak prezentuje się produkcja, mogliśmy niedawno zobaczyć na opublikowanym zwiastunie. Teraz przyszedł czas na konkretniejsze informacje, jak data premiery Silent Hill: Ascension. Ta nadejdzie już niedługo, bo będzie to 31 października.

Aby móc uczestniczyć w wydarzeniu mobilnie należy pobrać aplikację o tej samej nazwie z Google Play Store lub Apple App Store. Jeśli wolimy pozostać przy komputerach, widowisko będzie także streamowane na oficjalnej stronie. Z racji, że kluczowe jest, aby wszyscy gracze oglądali produkcję w tym samym czasie, by mogli wspólnie podejmować decyzje, ważna jest także godzina premiery. Pechowo dla polskich fanów, według naszego czasu będzie to 3 w nocy. Na szczęście odcinki będzie można nadrobić później – niestety stracimy wtedy interaktywny aspekt serialu.

Nowe fragmenty historii będą odsłaniane każdego dnia, a całość będzie trwać aż 6 miesięcy. Decyzje, które przyjdzie nam podjąć nie będą tylko kolejnymi fabularnymi rozgałęzieniami. Weźmiemy także udział w quick time eventach i pomożemy postaciom w rozwiązywaniu zagadek. Twórcy zapowiadają, że już niedługo zdradzą więcej szczegółów dotyczących warstwy narracyjnej.

Scroll to Top