W weekend zagramy w Assassin’s Creed Valhalla za darmo

Kadr z gry Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft zaprasza do wypróbowania produkcji podczas weekendu. Przez kilka dni za darmo pogramy w Assassin’s Creed Valhalla.

Ubisoft zaprasza na pierwszy taki darmowy weekend. Grę Assassin’s Creed Valhalla wypróbujemy za darmo przez kilka dni. Zainteresowani mogą już pobrać tytuł na komputery osobiste i konsole. 

Promocja potrwa od 24 do 28 lutego. Pierwszy darmowy weekend z Assassin’s Creed Valhalla pozwoli zapoznać się z całą opowieścią. Co prawda, ukończenie całości w kilka dni może okazać się niemożliwe, ale to dobra okazja na wypróbowanie produkcji przed ewentualnym zakupem. Zwłaszcza, że po zakończeniu darmowego okresu, tytuł będzie dostępny w promocyjnej cenie. Wszelkie postępy w grze zostaną oczywiście zachowane. 

Dlatego jeśli nigdy nie mieliście okazji na zapoznanie się z przygodami legendarnej, wikińskiej wojowniczki Eivor, to teraz dostaliście szansę. Ponadto okres próbny wystartował po premierze sporej aktualizacji, więc nie musicie się martwić o błędy czy niedoskonałości.

Zagracie oczywiście na wszystkich platformach, czyli komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Assassin’s Creed Valhalla to rekordowa produkcja Ubisoftu, dlatego nic dziwnego, że korporacja chce zwiększyć zainteresowanie tym tytułem. Zwłaszcza, że już wkrótce zadebiutuje nowy, obszerny dodatek do gry. Rozszerzenie Świt Ragnaroku ma trafić na rynek w marcu i zaoferuje zupełnie nową historię.

Dodatek opowie o losach Odyna, który wyrusza na poszukiwania swojego porwanego syna Baldura. Jako Wszechojciec będziemy w stanie posługiwać się boskimi umiejętnościami takimi jak zamiana w kruka czy wskrzeszenie zmarłych. Przypominam jednak, że DLC nie należy do przepustki sezonowej i niestety musimy za nie zapłacić osobno. Dlatego jeśli jesteście fanami gry, lepiej zaplanujcie sobie ten wydatek.

Scroll to Top