W weekend zagramy w Far Cry 6 za darmo

Kadr z gry Far Cry 6

Chętni przez kilka dni wypróbują grę Far Cry 6 zupełnie za darmo. Ubisoft zaprasza do zabawy na PC i konsolach.

Jeśli chcieliście wypróbować tę produkcję Ubisoftu, to mam dobrą wiadomość. Mianowicie przez kilka dni zagramy w grę Far Cry 6 zupełnie za darmo. I to na wszystkich platformach, na których zadebiutowała produkcja.

Ponadto w ramach darmowych dni możemy sięgnąć nie tylko po podstawową wersję gry. Otrzymujemy bowiem dostęp do różnych aktualizacji, które otrzymał tytuł. Wśród nich znajdziemy przykładowo pakiet misji crossoverowych z Rambo. Darmowy weekend obejmuje także tryb kooperacji. Oczywiście wszystkie nasze zapisane postępy zostaną przeniesione, jeśli zdecydujemy się na zakup gry. Francuski wydawca zachęca do sprawdzenia promocyjnych cen. W zależności od platformy Far Cry 6 kupimy bowiem nawet z 70% rabatem.

Bez żadnych opłat i na wszystkich platformach pogramy jeszcze do poniedziałku (20 lutego). Przypomnę, że Far Cry 6 zadebiutowało na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Zanim zagracie na PC, sprawdźcie czy Wasz sprzęt spełnia wymagania.

Czy zdążymy ukończyć grę w czasie darmowego weekendu? Nie jest to niemożliwe, gdyż przejście głównego fabularnego wątku zajmuje około 25 godzin. Jednak ogranie wszystkich zadań zajmuje już więcej czasu, gdyż około 60 godzin.

Scroll to Top