Joanna Jędrzejczyk została pierwszą kobiecą ambasadorką gry World of Tanks Blitz

Grafika promująca nowe wydarzenie w grze World of Tanks Blitz. Obrazek utrzymany w biało-czerwonej kolorystce przedstawia nową ambasadorkę, Joannę Jędrzejczyk, czołgi oraz napis „True Polish Character”.

Mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk, jest pierwszą w historii World of Tanks Blitz ambasadorką pochodzącą z Polski!

Współprace przeróżnych osobistości z branżą gamingową to nic nowego. Podczas ostatniego Summer Game Fest ze sceny przemawiał do nas chociażby Nicolas Cage. Tym razem mamy jednak do czynienia z czymś bardziej wyjątkowym. Joanna Jędrzejczyk, która objęła posadę ambasadorki World of Tanks Blitz jest pierwszą kobietą i Polką w tej roli!

Pięciokrotna mistrzyni UFC entuzjastycznie mówi o swoim nowym stanowisku:

Jestem podekscytowana współpracą z zespołem World of Tanks Blitz, ponieważ gra reprezentuje to, co cenię w nich najbardziej. Jest szybka, pełna akcji i dostępna dla każdego. Wierzę, że granie to wspaniałe hobby dla wszystkich. Chcę być wzorem do naśladowania dla młodych pokoleń, udowadniając, że nie trzeba dokonywać wyboru między graniem, a samorealizacją. Bądź odpowiedzialny, baw się dobrze i walcz odważnie!

W rozmowie z portalem Onet przyznaje, że sama jest graczką. Jednak przez napięty grafik spędza teraz mniej czasu na tym hobby niż, gdy była nastolatką. Do jej ulubionych gatunków należą strategie i strzelanki.

Co do gry wprowadzi ta współpraca? Otrzymamy portret przedstawiający Jędrzejczyk o nazwie B.U.G.I Woman. Do World of Tanks zawitają także nowe czołgi. By zachować tematykę wydarzenia, będą one oczywiście pochodzić z Polski. Do sześciu dodanych jednostek należą: DS. PZNINZ (Poziom V), BUGI (Poziom VI), CS-44 (Poziom VII), CS-53 (Poziom VIII), CS-59 (Poziom IX) oraz CS-63 (Poziom r X). Jeśli chcemy na stałe zachować wcześniej wspomniany wizerunek B.U.G.I Woman, konieczne jest rozegranie przynajmniej jednej bitwy dowolnym polskim czołgiem między 28 września a 12 października.

Na końcu przypomnijmy, że World of Tanks Blitz to darmowa gra dostępna na urządzeniach mobilnych, komputerach osobistych oraz konsoli Nintendo Switch.

Scroll to Top