10 rad z gier na korona-apokalipsę

Och, dostałam dwa tygodnie wolnego od pracy/szkoły. Jak spędzić wolny czas? Oto najlepsze rady z gier multimedialnych.

1. Zdobądź glejt, by wejść do miasta.2. Ewentualnie spróbuj przepłynąć rzeką. O ile nie odbijesz się od niewidzialnej ściany.3. A jak nie ma rzeki, spróbuj wejść kanalizacją.4. Pustki w sklepach? Wyjdź na łąkę i pozbieraj zioła. Będą na potki zdrowia i siły.5. Wianek z kwiatków założony na głowę wspaniale koi nerwy.6. Brak pracy i brak pieniędzy? Poszukaj zleceń na potwory. Pająki u sąsiadów też się liczą.7. Unikaj zgromadzeń. Rajdy z Pokemonami też się liczą – nie chcesz, czy twój Pikachu się zaraził, nie?8. Boli cię głowa, a pasek życia spadł drastycznie nisko? Znajdź ognisko i pomedytuj. Ewentualnie zjedz jabłko.9. Unikaj komunikacji miejskiej. Oczywiście Płotka się nie wlicza, tylko upewnij się, że po drodze nie ma żadnych ogrodzeń.10. Jeśli udało ci się zebrać zapasy, nikomu się tym nie chwal. Lub przygotuj się do odpierania hord żądnych papieru toaletowego i ryżu.
~ * ~
Mamy nadzieję, że podobało wam się nieco humorystyczne podejście do tematu. 
Na zakończenie chcemy jednak już na poważnie prosić Was, abyście zastosowali się do rad Światowej Organizacji Zdrowia i specjalistów. Zostańcie w domu. Nie biegajcie teraz po czynnych sklepach z jedzeniem, by spotkać się ze znajomymi. Nigdy nie wiecie, kto jest zarażony. Mimo że sami możecie go nie odczuć albo uznać kaszel za zwykłe przeziębienie, istnieje duże ryzyko, że przekażecie wirusa komuś, kto już nie przejdzie go tak łatwo. Unikajcie zgromadzeń – tak, modlitwa w domu też wystarczy. Pamiętajcie, że w kościele na msze przychodzi wielu starszych ludzi, którzy są w grupie zwiększonego ryzyka i wirus może być dla nich śmiertelny. 
Dajmy sobie wszyscy te 2-3 tygodnie i spędźmy je w domu. Ponadrabiajmy gry, które zalegają w bibliotece na Steamie, Originie, Uplayu, GOGu czy Epic Games Store. Zadbajmy o siebie i naszych bliskich.

Autor: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top