20xx, Barony oraz Superbrothers – za darmo w Epic Games Store [do 6.08]

Trzy nowe gry do odebrania za darmo przez ograniczony czas na Epic Games Store.

Epic ponownie zaoferował kilka gier zupełnie za darmo. Czas na odebranie tytułów mamy do 6 sierpnia do godziny 16:59.
20XX jest platformówką w stylu roguelike od studia Batterystaple Games. Produkcja cechuje się systemem permanentnej śmierci (jak umrzemy, zaczynamy zabawę od początku) oraz losowym generowaniem poziomów. Możemy w nią zagrać w trybie kooperacji albo samemu, ale na pewno musimy wykazać się zręcznością, skacząc po platformach i pokonując przeszkody.

Barony to produkcja typu roguelike od studia Turning Wheel, tym razem w formie RPG akcji. Przemierzamy generowane proceduralnie podziemia i walczymy z tabunami przeciwników. Zagrać możemy sami lub w maksymalnie trójkę graczy.
Superbrothers: Sword & Sworcery EP z kolei jest przygodówką w stylu retro od studia Capybara Games, opierającą się na interfejsie point’n’click, czyli bardzo dokładnym przeszukiwaniu lokacji w celu odnalezienia cennych wskazówek. Przejście gry zajmuje raptem kilka godzin, a rozgrywka skupia się na eksploracji, choć nie zabraknie i elementów walki.
Od 6 sierpnia w darmowej ofercie znajdziemy Wilmot’s Warehouse.
Autorka: Nora

1 thought on “20xx, Barony oraz Superbrothers – za darmo w Epic Games Store [do 6.08]”

  1. Permanentna śmierć zawsze mnie przerażała (brzmi hardkorowo, ja się bardzo szybko lubię poddawać xD ), ale z drugiej strony 20XX brzmi super!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top