Narzędzia moderskie priorytetem dla twórców Humankind + konkurs

Mapa w grze Humankind

Twórcy Humankind potwierdzają, że narzędzia moderskie w grze to dla nich sprawa najwyższej wagi. 

Studio Amplitude może być dumne wybuchu popularności swojej najnowszej gry. Jednak rzeczą, której ciągle w Humankind brakuje są narzędzia moderskie. Twórcy przyznają, że dodanie ich to obecnie rzecz dla nich najważniejsza

Wprawdzie narzędzie do tworzenia map jest już dostępne, ponieważ pojawiło się już w dniu premiery. Jednak nie działa ono idealnie i studio stale je poprawia czy naprawia bugi. W związku z nim twórcy ogłosili konkurs – jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie produkcji, do 6 września gracze mogą podsyłać stworzone przez siebie mapy w Humankind. Później, 16 września, na kanale na Twitchu zostaną wyłonieni zwycięscy. Nagrody wyglądają jak najbardziej zachęcająco, ponieważ można wygrać komputer osobisty czy sprzęt od Logitech – wszystko nawiązujące wyglądem do gry. 

Twórcy zapowiedzieli również łatkę, która poprawi działanie sztucznej inteligencji, naprawi problemy z grą sieciową czy usunie błędy, przez które kolejna tura nie chce się rozpocząć.  

Firma stale słucha sugestii czy pomysłów graczy, a jej członkowie obiecują, że zajmą się wszystkim po kolei w miarę żywotności gry. Obserwują, jak wygląda zainteresowanie produkcją i co wymaga zmian lub poprawek, ale wszystko wymaga czasu. Na ten moment nie mogą sobie pozwolić na nazbyt gwałtowne działania. 

A czy Wy graliście już w najnowsze dzieło Amplitude? Niezależnie od odpowiedzi, możecie też przeczytać naszą recenzję Humankind, aby dowiedzieć się jak zarządzać imperium po grajmerkowemu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Verified by MonsterInsights