Od dziś pojeździmy po Wyoming! Nowy dodatek do American Truck Simulator

American Truck Simulator Wyoming dodatek premiera – screen z dodatku, w tle ośnieżone szczyty, ulica, truck

Twórcy American Truck Simulator nie próżnują, dziś premiera nowego DLC – dodatek zabierze nas na środkowy zachód USA, do Wyoming.

Deweloperzy zajmujący się spedycyjną grą nie odpoczywają ani na chwilę. Nie tak dawno temu pisałyśmy o trybie multiplayer do Euro i American Truck Simulator, a już dziś od 19.00 polskiego czasu będziemy mogli się cieszyć nowym amerykańskim dodatkiem. Wyoming to bardzo słabo zaludniony stan. Dlatego na zwiastunie zobaczymy szerokie połacie terenu, a także wysokie góry, piękne lasy i łąki. Gdzieniegdzie widać samotne budynki. Oczywiście DLC wprowadza do gry dziesięć miast, jednak najbardziej malowniczo wyglądają pozamiejskie przestrzenie. Nie dość, że premiera American Truck Simulator: Wyoming odbędzie się już dziś, to jeszcze rozpoczyna się event towarzyszący – dodatek zostanie okraszony kilkoma zadaniami. Będzie można za nie zdobyć nowe skórki.

Oczywiście, żeby pojechać do wirtualnego Wyoming, trzeba mieć podstawową wersję gry. Jednak premiera dodatku zbiegła się z promocją na Steamie – do 13 września podstawkę można kupić za 17 zł 49 gr. Wracając  do wydarzenia związanego z premierą, twórcy proponują zabawę, która nazywa się Cruising Wyoming.

Trzeba będzie nabić trochę mil, jeżdżąc w pobliżu Gór Skalistych. Twórcy wyznaczyli cel społecznościowy. Gracze mają przejechać 80 000 000 mil (128 747 520 km), dostarczając ładunki do lub z dowolnego miasta w Wyoming. Jest też nagroda za osiągnięcie osobistego celu – dostarczenie co najmniej jednej dostawy do albo z każdego z dziesięciu miast w Wyoming. Dodatkowo mają to być trasy dłuższe niż 100 mil (czyli 161 km). Za wypełnienie tego zadania dostaniemy nowe skórki.

American Truck Simulator Wyoming dodatek premiera – Wieża Diabła

Przewozić będziemy różne towary. Znajdą się wśród nich zwierzęta hodowlane, produkty rolne, a także materiały potrzebne przemysłowi kolejowemu czy górniczemu. Nowe DLC ma też dużo platform widokowych, które powstały z myślą o malowniczych cutscenkach. Będzie to między innymi Park Narodowy Grand Teton czy Devils Tower, czyli Wieża Diabła. Tę ostatnią możecie zobaczyć na obrazku powyżej. To pierwszy dodatek do American Truck Simulator, więc może dlatego premiera Wyoming otoczona jest taką pompą. W każdym razie ja poważnie rozważam zakup podstawki, żeby obczaić ten stan, a Wy?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top