Assassin’s Creed Valhalla: Ezio’s Family w wikińskim wydaniu

soundtrack assassins creed

Na YouTube pojawiała się najnowsza wersja kultowego utworu.

Ezio’s Family to motyw muzyczny, który po raz pierwszy pojawił się w grze Assassin’s Creed II. Głównym bohaterem jest uwielbiany przez zdecydowaną większość graczy Ezio Auditore da Firenze. Utwór zdobył taką popularność, że stał się swoistą sygnaturą całej serii, pojawiając się w odpowiednich aranżacjach w kolejnych odsłonach gry. Teraz na kanale YouTube grupy Access The Animus pojawiła się wersja z Assassin’s Creed: Valhalla. Grupa znana jest z udostępniania rzetelnych materiałów, można więc z dużą dozą pewności przyjąć, że tak właśnie będzie brzmieć oficjalna wersja Ezio’s Family.

Za oficjalny soundtrack odpowiadają Jesper Kyd – najbardziej uznany kompozytor muzyki do gier Assassin’s Creed i autor utworu Ezio’s Family, Einar “Kvitrafn” Selvik – były już członek zespołu Gorgoroth, obecnie występujący z zespołem Warduna, który założył wraz z Kristianem “Gaahlem” Eivindem Espedalem oraz Sarah Schachner – amerykańska kompozytorka, która pracowała już przy ścieżce dźwiękowej Assassin’s Creed: Unity oraz Assassin’s Creed Origins.

Assassin’s Creed Valhalla swoją premierę ma 10 listopada, a do tego czasu niech z waszych głośników leci wspaniała ścieżka dźwiękowa.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top