Banana Hell za darmo na Steamie tylko do jutra!

Banana Hell za darmo na Steamie tylko do jutra!

Już teraz można odebrać za darmo na Steamie grę Banana Hell.

Nietypowa platrformówka Banana Hell jest dostępna za darmo na Steamie tylko do jutra. Ale co jest takiego wyjątkowego w tej grze od studia Petriheart? Otóż głównym bohaterem gry jest banan, który ma piekielnie trudną drogę do przebycia. Twórcy informują nas w opisie, że gra będzie wymagała od nas skupienia i niemałego refleksu. Rozgrywkę umilą nam monologi naszej postaci oraz różnorodna grafika. Naszym celem jest wspinanie się na kolejne platformy, aby zdobywać coraz więcej diamentów. Jednak ukończenie Banana Hell nie będzie łatwe. Studio Petriheart zapewnia nam 5 ekstremalnie wymagających poziomów oraz ponad 300 linijek zabawnych uwag naszego banana, który nie raz ucierpi (co także skomentuje). Aby dotrzeć do końca ostatniego poziomu, trzeba będzie opanować mechanikę ruchu postaci, co już ma stanowić wyzwanie samo w sobie.

Jeśli Banana Hell was zaciekawiło i chcecie ją mieć w swojej bibliotece Steam, to radzimy dodać ją do swojej biblioteki jak najszybciej. Pośpiech jest wskazany, ponieważ gra będzie darmowa tylko do dnia 27 września do godziny 19.00 czasu polskiego. Akcje rozdawnictwa, w przeciwieństwie do tych Epic Games Store, nie trwają długo. Sama produkcja niewątpliwie zajmie wam trochę czasu i znacząco podniesie ciśnienie. Twórcy zapewniają, że nie będziecie się nudzić i otrzymacie wymagające wyzwania. Jesteście gotowi się go podjąć?

Jeśli interesują was gry platformowe, to być może zaciekawi was świeży tytuł, czyli Psychonauts 2. Rozgrywki, w przeciwieństwie do Banana Hell, doświadczymy w trzeciej osobie, zza pleców bohatera. Możemy spodziewać się także bardziej przystępnego poziomu trudności. Mimo wszystko, jak na grę platformową przystało, możemy spodziewać się wielu śmierci naszej postaci. Więc może warto zahartować się przed dłuższą grą właśnie dzięki uprzejmości Steama i naszego bananowego kompana.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top