BioWare pracuje nad prestiżową marką. Czego możemy się spodziewać?

Mass Effect - N7 day

Pamiętacie, jak Casey Hudson został szefem studia BioWare po wielkim powrocie do firmy? Zapowiedział wtedy, że to jeszcze nie koniec przygód w świecie Mass Effect.

Ostatnie miesiące wzbudziły dużo nadziei w temacie nieznanych losów kontynuacji naszych ulubionych serii: Dragon Age i Mass Effect. Obie produkcje stworzyło studio BioWare, które od lat teasuje fanów kolejnymi strzępkami informacji. Trudno dopatrywać się w nich konkretnych potwierdzeń. Niemniej ostatnie doniesienia sugerują, że wkrótce rozpoczną się prace nad kolejną częścią kosmicznej sagi.

W sieci pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisku dyrektora technicznego dla BioWare Edmonton. Głównym zadaniem ma być rozwijanie “kolejnego ważnego tytułu w jednej z najbardziej prestiżowych marek studia”. Biorąc pod uwagę, że firma ma dwie czołowe serie, na których kontynuacje fani czekają od lat, trudno dziwić się naszej radości..

Gdy po ukazanym szmat czasu temu teaser trailerze czwartej gry w serii Dragon Age: The Dread Wolf Rises i zawoalowanych wskazówkach na fanpejdżu firmy fani oczekiwali konkretnych informacji o grze, spotkali się z głębokim rozczarowaniem. Mimo kolejnej rocznicy gry i zapowiadanych przez BioWare wyjątkowych obchodach, nic specjalnego się nie zadziało.

Wiemy jednak, że prace nad tym uniwersum już trwają.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top