Civilization VI do pobrania za darmo w Epic Games Store

Kolejna perełka do dodania do biblioteki gier.

Już po ogłoszeniu tygodniowej promocji z darmowym Grand Theft Auto V w edycji premium pojawiły się pierwsze plotki o następnej perełce, która miała wejść właśnie dziś na rynek. Jedni pisali o trzecim Wiedźminie, drudzy o jednym z Assassinów, a trzeci o Civilization VI. I to właśnie ostatnia informacja okazała się właściwa. 

Od dziś do przyszłego czwartku 28 czerwca do godziny 16:59 wszyscy użytkownicy platformy Epic Games Store mogą za darmo przypisać grę Civilization VI do swojego konta. Jedynym warunkiem jest uruchomienie dwuetapowej weryfikacji logowania.

Civilization VI jest szóstą częścią serii strategicznej, która skupia się na tworzeniu fundamentów nowego imperium. Gracz może rozwijać je zgodnie z własną inwencją i to od niego zależy, czy jego kraina wsławi się podbojami, dyplomacją, postępem kulturowym czy technicznym. Od premiery tytuł był wielokrotnie poprawiany i udoskonalany. Według tego samego źródła, które podało informację o dzisiejszej darmowej premierze, w kolejnych tygodniach do naszej dyspozycji mają trafić Borderlands: The Handsome Collection oraz ARK: Surivval Evolved. Nie jest to jednak pewna informacja. W czwartek o 17:00 dowiemy się, czy się sprawdzi.

Autorka: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top