Co nowego w PlayStation Store? (12 października – 18 października)

Ten tydzień to kolejne siedem premier w sklepie PlayStation Store (12 października – 18 października).


13 października


G.I. Joe: Operation Blackouttrzecioosobowa strzelanka studia GameMill Entertainment. Podczas rozgrywki możemy wcielić się w dwanaście postaci, które odznaczają się zróżnicowanymi umiejętnościami i ekwipunkiem.

NHL 21 – kolejna odsłona hokejowej gry sportowej EA Vancouver. Produkcja pozwoli na pokierowanie znanymi zawodnikami i drużynami amerykańskiej ligi NHL, w grze znajduje się tryb single, jak i multiplayer.

Remothered: Broken Porcelain – kolejna część survival horroru studia Darril Arts. Akcja dzieje się w mrocznym hotelu, gdzie dwie koleżanki odkrywają jego tajemnice.

Torchlight III – sieciowa gra action-RPG z elementami hack’n’slash, wyprodukowana przez studio Echtra Games, to mocno kooperacyjne i drużynowe doświadczenie. Kolejna odsłona cyklu zabiera gracza w dzikie rejony świata, gdzie przyjdzie mu walczyć z przeróżnymi bestiami.


15 października


Cake Bash czteroosobowa gra imprezowa studia High Tea Frog, gdzie gracze walczą o tytuł “Najsmaczniejszego ciastka”, wszystko w uroczej, cukierkowej oprawie.

Cloudpunk – cyberpunkowa gra przygodowa, stworzona przez ION Lands. Gracz wciela się w dostawcę nie do końca legalnej firmy, która wyznaje dwie zasady – dostarcz paczkę za wszelką cenę i nie pytaj, co jest w środku.

Raji: An Ancient Epic – trójwymiarowa gra action-adventure studia Nodding Heads Games, tytułowa postać – Raji, mieszkanka starożytnych Indii – będzie musiała pokonać liczne wyzwania i przeciwników, by ocalić świat.


Autorka: Magdalena “Marqi” SrokaLeave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top