Co nowego w PlayStation Store? (26 października – 1 listopada)

PlayStation Store zakupy

 

Nadchodzący tydzień będzie wyjątkowo obfity w premiery – aż 14 nowych tytułów pojawi się w PlayStation Store.

27 PAŹDZIERNIKA

Carto gra logiczna studia Sunhead Games, w której wcielamy się w tytułową Carto, przemierzamy i modyfikujemy malowniczy świat pełen różnorodnych kultur, aby dotrzeć do domu.

Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues – nieco komiksowa chodzona bijatyka studia GameMill Entertainment nawiązująca do fabuły filmu Karate Kid. Akcja dzieje się trzydzieści lat po zakończeniu filmu, a gra zawiera dwa tryby fabularne, poświęcone Danelowi LaRusso i Johnny’emu Lawrencowi. Gratka dla fanów klasyka.

Dungreed – dwuwymiarowe action-RPG studia Team Horay. Gracz wciela się w sympatycznego wojownika, który przemierza proceduralnie generowane lochy, by uratować mieszkańców wioski.

Ghostrunner – cyberpunkowa pierwszoosobowa gra akcji studia One More Level. Gracz, wyposażony w katanę, walczy, by pokonać okrutnego władcę dystopijnego świata.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV – The End of Saga – dziewiąta część japońskiego RPG studia Nihon Falcom, w której turowa walka i eksploracja pozwoli graczowi poznać dalszy ciąg przygód Reana Schwarzera.

29 PAŹDZIERNIKA

Kamen Rider: Memory of Heroez gra akcji stworzona przez Bandai Namco. Tytuł bazuje na popularnym w Japonii serialu, ale stanowi osobną historię. 

Pacer – futurystyczna gra wyścigowa studia R8 Games. Wsiadając za stery nowoczesnych poduszkowców, gracz bierze udział w wielu różnorodnych wyzwaniach i pojedynkach z bronią Nie brakuje też trybu multiplayer.

Watch Dogs Legion – kolejna część serii gier action-adventure stworzonej przez Ubisoft. Tym razem gracz trafi do Londynu, gdzie wcieli się w jednego z członków oddziału DedSec, mającego na celu obalenie autorytarnej władzy niszczącej życie obywateli.

Yo-kai Watch Jam: Yo-kai Academy Y japońska gra RPG studia Level-5,  spin-off serii Yo-kai Watch. Główny bohater to uczeń tytułowej, supernowoczesnej Akademii Y, gdzie spotykają go typowe szkole dramaty, eksploracja i zręcznościowa walka. 

30 PAŹDZIERNIKA

Legends of Ethernal – dwuwymiarowa gra action-adventure studia Lucid Dreams Studio. Główny bohater to chłopiec, którego wioska została zniszczona, a rodzice przepadają bez śladu. Podczas podróży graczowi przyjdzie rozwiązywać łamigłówki, omijać przeszkody i walczyć z przeciwnikami.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope – kolejny epizod gry przygodowej w konwencji horroru, choć nie nawiązuje fabularnie do poprzedniej części, to konwencja jest ta sama, jest to raczej interaktywna opowieść niż pełnoprawna gra. 

Mad Rat Dead muzyczna gra studia Nippon Ichi Software, gracz wcieli się w tytułowego, szalonego szczura, który przeżywa ostatni dzień swojego życia. Rozgrywka łączy elementy rytmiczne i platformówkowe.

Umihara Kawase Fresh! – surrealistyczna gra zręcznościowa stworzona przez Studio Saizensen. Główna bohaterka jest kucharką, która musi znajdować dla swojej restauracji składniki, wyposażona jest w wędkę – narzędzie do pokonywania nieprzyjaciół.

31 PAŹDZIERNIKA

Auto Chess strategia w konwencji auto-battlera stworzona przez Drodo Studio, mimo że akcja dzieje się na szachownicy, to pierwotnie miał to być mod Doty 2, ale przerodził się w osobny tytuł. Gracz rozstawia na planszy pięćdziesiąt figur posiadających różne umiejętności i… zostawia je by walczyły, w trakcie nie może ingerować, tylko jego strategia może dać my zwycięstwo.

Kingdom of Night gra action-RPG wydana przez niezależne Black Seven Studios, gracz wciela się w Johna, niepozornego chłopaka, którego sąsiadka zaginęła, gdy miejscowa sekta przyzywa demona Baphometa. Główny bohater postanawia uratować dziewczynę, wszystko w konwencji przypominającej rozgrywką serię Diablo.

Dajcie znać w komentarzach, na które gry macie chrapkę!

1 thought on “Co nowego w PlayStation Store? (26 października – 1 listopada)”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top