Crusader Kings 3 dostanie moda inspirowanego Dragon Age oraz Wiedźminem!

Choć mogłoby się wydawać, że w Crusader Kings 3 nie trzeba niczego poprawiać, pojawiła się osoba, która pokusiła się o dodanie od siebie kilku rzeczy. Magicznych rzeczy.


Mowa o modzie Anbennar, którego autorem jest Jay10101. Modyfikacja o tej samej nazwie wcześniej trafiła do Europa Universalis IV i została bardzo ciepło przyjęty przez entuzjastów tamtego tytułu. 


Co mod doda do Crusader Kings 3? Cytując twórcę:


W CK3 zajmiemy się fantastyką u jej szczytu: epoką rycerzy i magii, z nutą politycznych i dynastycznych intryg, które wszyscy znamy i kochamy.


Gracze będą mogli zakładać swoje magiczne rody, grać rasami pokroju elfów, gnolli czy niziołków, a nawet władać magią dzięki systemowi inspirowanemu klasycznymi szkołami magii z Dungeons & DragonsW porównaniu do Dragon Age’a i Wiedźmina, tutaj elfy są relatywnie młodą rasą, jednakże o najsilniejszych zdolnościach magicznych.


Jak w takiej sytuacji przejść obojętnie obok czegoś takiego?Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie na forum projektu Anbennar. Poznacie szczegóły nie tylko na tematu moda, ale też natraficie na informację, że Jay10101 poszukuje chętnych osób, które pomogą mu w pracy nad tym ambitnym projektem. 

Autorka: Patrycja “Adara” Kulpicka


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top