Cyberpunk 2077: CD Projekt Red zachęca do zakupów na GOG i oferuje bonusy

cyberpunk 2077 dlc stealbook

“Uciekasz, walczysz, zmieniasz się – inaczej zginiesz. . .”

Już wkrótce będziemy mogli kupić Cyberpunk 2077 w każdym punkcie sprzedaży gier. CD Projekt Red zachęca jednak do zakupów na GOG.com, ponieważ platforma jest częścią tej samej firmy, a to oznacza uzyskanie stu procent zysku ze sprzedaży. Każda kopia gry nabyta na GOG.com zostanie wzbogacona o bonusy dostępne jedynie w tym sklepie. 

Pierwszym i zarazem najciekawszym jest pięćdziesięciostronicowy cyfrowy komiks pod tytułem Big City Dreams. Napisany został przez kierownika narracyjnego CDPR, Bartosza Sztybora. Za ilustracje odpowiadają: Filipe Andrade, znany z pracy nad książkami Marvela, w tym Old Man Logan i Captain Marvel oraz Alessio Fioriniello, włoski artysta, współautor Paris Fashion Slam.

Jak można przeczytać w oficjalnym opisie, Big City Dreams to opowieść o Tashy i Mirku. Na co dzień grzebią w śmietnikach w Night City, kradną cyberwszczepy, a wszystkie pieniądze wydają na imprezy i braindance. Tasha jest głośna i aby czuć się dobrze, potrzebuje ciągłych zmian. Jej celem jest zostanie najbardziej znanym gangsterem w mieście. Mirek jest cichy i  spokojny. Lubi to, co ma i nie potrzebuje wiele, ale wie, że Nocne Miasto zabija każdego, kto wierzy w status quo. Pewnego dnia podczas braindance Mirek ma wizję szczęśliwej rodziny i widzi w tym szansę dla siebie. Problem w tym, że marzenie Mirka nie pasuje do marzenia Tashy.
 

Dodatkowymi bonusami są plakaty w jakości “do wydruku” oraz zestaw tapet i avatarów. Ponadto do zakupu gry na dowolnej platformie trzymamy cyfrowy dostęp do ścieżki dźwiękowej, komiksu Your Voice oraz artbooka i sourcebooka Cyberpunk 2077.

Wszystkie wymienione bonusy to dodatki zakupowe, a nie bonusy dodawane do pre-orderów, więc dostaniesz je bez względu na to, kiedy kupisz grę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top