Cyberpunk 2077 jest coraz ładniejszy

Johnny Silverhand - postać z gry

Grafika po raz kolejny została ulepszona.

CD Projekt RED ponownie znalazł się na fali wznoszącej. Cyberpunk 2077 pokrył się złotem, więc grę dostaniemy bez opóźnień, a już niebawem czeka nas kolejny odcinek Night City Wire. Pomimo tego, prace nad dopieszczeniem gry nie zwalniają, czego dowodem jest ostatni materiał przygotowany specjalnie dla rosyjskojęzycznej publiczności.

Chociaż w Night City Wire: Special Russian Edition Redzi nie odsłonili niczego nowego, uważne oko od razu zobaczy duży postęp, który nastąpił w grafice gry. Porównywanie najnowszego materiału do pierwszego gameplayu z 2018 roku nie ma już większego sensu. Znaczącą różnicę widać jednak przy zestawieniu rosyjskiej wersji z tą zaprezentowaną podczas Tokyo Game Show. Warto zaznaczyć, że oba wydarzenia dzieliło zaledwie dziesięć dni – prezentacja Cyberpunk 2077 podczas TGS odbyła się 26 września, rosyjski Night City Wire 5 października. 

2 thoughts on “Cyberpunk 2077 jest coraz ładniejszy”

  1. Napis zniknął Moja Droga. Mówię to z pełną odpowiedzialnością gdyż czytałem o tym kilkukrotnie na innych portalach o grach. Poza Tym sam sprawdziłem i w Nightcity Wire napis zniknął jednakże mam nadzieję że wywalić Nas z papci. Hajp na ta grę w moim przypadku jest wiekuisty. Jedyną grą na którą tak czekałem to nasz Wiesio 3 , którego wyplatynowałem i przelazlem x razy włączając Speedruna. Niestety obawiam się kłopotów z optymalizacją na konsole obecnej generacji( jestem posiadaczem ps4 gdyż już skończyłem z wiecznym upgrade'owaniem peceta) ale nie będę czekał na ps5(nie zdążyłem z preorderem na rok bieżący) bo wolałbym nie żyć więcej niż nie ograć na premierę cybera. Wg zeszlotygodniowego zestawienia cyberpunk miał zaraportowanych 200 000 bugów i gliczy gdzie Wiesław 3 na premierę miał niecałe 2 000 , z którymi w większości uporali się w pierwszych 2 tygodniach. Do tej pory kilka zostało. DZIEWCZĘTA życzę Wam i sobie przedniej zabawy i Redom aby dostarczyli nam produkt najwyższej jakości bo oczekiwania graczy są mega wygórowane i jeżeli gra będzie bardzo dobra to obawiam się, ze to nie wystarczy.Cedep Wie że to musi być mistrzostwo świata bo inaczej spółka może zaliczyć glebę ,z której się nie podniesie. Jak dla mnie wystarczy, że będzie dobra to i tak będę ja kochał całym sercem ale jestem kompletnie nieobiektywny bo Redow kocham miłością wieczną i jestem w stanie im Wiele wybaczyć. To się rozpisalem. Dziwne gdyż na fb moje komentarze składają się z kilku zdań.BUZIORY
    WASZ HOME LANDER

  2. Kochany Home Landerze <3 Bardzo dziękuję Ci za Twój komentarz! Absolutnie mam takie same odczucia i lęki co do optymalizacji na PS4 bo z PS5 czekam jednak na Boga Wojny 🙂 W pełni popieram Cię również w strachu o tego całego balonika nadmuchanego przez wszystkie oczekujące oraz produkujące płucka. Nawet jeśli Cyberpunk będzie dobry to ludziki oczekują majstersztyku i oby drobne potknięcia, których nie sposób uniknąć, nie skończyły się jakąś dziwną zmianą frontu. Ciekawa jestem ile będzie komentarzy i artykułów " Cyberpunk dobry ale….". Życzę jednak Tobie, sobie i wszystkim wszem i wobec abyśmy mogli zanurzyć się w nowej produkcji po uszy i żeby nigdy nam nie było jej dosyć (tak jak było w moim przypadku z Wieśkiem :)). Łącze się w milości do Redów i w oczekiwaniu na Nocne Miasto – Miasto Marzeń!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top