Cyberpunk 2077 nie pozwoli od razu kraść samochodów

W najnowszej produkcji od studia CD Projekt Red kradzież samochodów nie będzie możliwa od początku, a będzie zależeć od statystyk naszej postaci.


 
Premiera gry Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi krokami, a twórcy ostatnio podzielili się z nami kolejnymi informacjami o rozgrywce. Senior Level Designer Miles Tost poinformował nas o aspekcie gameplayu związanym z samochodami, a konkretnie ich kradzieżą. Nie będzie to funkcja dostępna od samego początku, jak przykładowo w grach z serii Grand Theft Auto.
 
Wykonanie konkretnych czynności będzie wymagało od nas rozwijanie poszczególnych statystyk. Wśród nich znajdą się m.in. parametry odpowiedzialne za wyrzucanie z samochodów czy możliwość rozwoju technicznych statystyk odpowiedzialnych za włamywanie się do zaparkowanych pojazdów. 
 
Warto również dodać, że gracze nie będą mieć możliwości przywłaszczenia kradzionych samochodów. Pojazdy można nabyć na inne, alternatywne sposoby, a kradzież będzie tylko chwilowym rozwiązaniem. Gdyby zakupimy więcej samochodów, otrzymamy dostęp do listy, za pomocą której będziemy w stanie przywołać do siebie wybrany pojazd. 
 
Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych i konsolach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top