Cyberpunk 2077: niesamowite samochody oraz motocykle w Night City

Czwarty odcinek serii Night City Wire podzielony był na dwa główne tematy. Oto pierwszy z nich

Zgodnie z zapowiedziami, najnowszy pokaz ujawnił szczegóły na temat pojazdów, które znajdziemy w świecie Cyberpunk 2077. Różnorodność otwiera ogromne pole do popisu w temacie wyboru tego, co okaże się najlepsze na daną okazję, niezależnie, czy oznacza to skupienie się na szybkości, bezpieczeństwie czy przystępnej cenie.

Zwykłe samochody, nazywane ekonomicznymi, będą w przyszłości takie same jak te znane nam teraz – tanie i nie za ładne. Ich głównym celem jest przeniesienie gracza z punktu A do punktu B. I w sumie tyle. Thorton i Archer to nazwy dwóch producentów tego typu pojazdów.

O klasę wyżej znajdą się samochody, które porównać można do dzisiejszych Lincolnów. Wyposażone w najnowsze technologie oraz skórzane wnętrza podkreślające ich wystawny styl, będą wymagały większej zasobności naszego portfela. Te czterokołowce nie posłużą tylko do poruszania się po okolicy, ale także do wzbudzania zachwytu oraz zazdrości innych użytkowników ruchu. Produkowane będą przez Villefort, Chevillon i Delamain.

Samochody sportowe będą dokładnie takie, jakich można się spodziewać w w cybernetycznej przyszłości. Stuningowane do granic możliwości, będą świetnymi przyjaciółmi graczy podczas wyścigów ulicznych. Najlepiej będą nadawać się również do ucieczek przed stróżami prawa. Naturalnie, wypchane będą techniką, od podświetlanych desek rozdzielczych po kierownice, na których znajduje się więcej przycisków, niż ktokolwiek w rzeczywistości potrzebuje.

Połączeniem tego, co najlepsze, będą hipersamochody. Zgrabne, bardzo szybkie i napakowane po brzegi zaawansowaną technologią – czy można chcieć czegoś więcej? 

Fani dwóch kółek również znajdą coś dla siebie. Bazując na projektach motocykli Arch, których współzałożycielem jest Keanu Reeves, czyli aktor głosowy Johnny’ego Silverhanda, te pojazdy nie tylko będą wyglądać jak prawdziwe motocykle, ale również wydadzą odpowiedni ryk silnika. 

Na ulice Nocnego Miasta wyjedziemy już 19 listopada.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top