Cyberpunk 2077 z polskim dubbingiem. Zobacz nowy trailer!

W ramach Night City Wire CD Projekt RED zademonstrowało nowy trailer Cyberpunk 2077. Zaraz po wydarzeniu w Internecie opublikowano polską wersję. 


Chyba wszyscy spodziewali się, że Cyberpunk 2077 otrzyma dubbing w rodzimym języku. Nasza redakcja nie sądziła jednak, że wydarzy się to już teraz. CD Projekt RED postanowiło jednak zaskoczyć i zaraz po czwartkowym Night City Wire do Internetu trafił trailer z głosami polskich aktorów

Jako że zwiastun przedstawia grę jedynie z punktu widzenia męskiej wersji V – którego dubbinguje Kamil Kula, odpowiedzialny wcześniej za Gascona w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści oraz Steve’a Trevora w filmie Wonder Woman – nie poznaliśmy głosu aktorki dubbingującej rolę damską. Wiadomo jednak, że odpowiada za nią Lidia Sadowa, którą najwięcej osób może kojarzyć z postacią Elsy z Krainy Lodu. 

Zastanawiacie się pewnie jednak, kto zdubbinguje najsłynniejszą postać gry, w oryginale tworzoną przez Keanu Reevesa. Studio postanowiło sięgnąć po aktora, który nie bez powodu jest kojarzy z ich studiem od lat. I choć Johny Silverhand wypowiada w całym trailerze tylko jedno słowo, nikt nie mógłby go wypowiedzieć lepiej niż Michał Żebrowski, odtwórca roli Wiedźmina w polskiej wersji serialu oraz aktor dubbingujący Geralta w netfliksowej adaptacji. Przypominamy, że premiera Cyberpunk 2077 ma mieć miejsce 19 listopada 2020 roku. Tytuł tragi na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One.

Autorka: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top