Cyberpunk 2077 zawiesił serwery Steam!

Praise the Sun Cyberpunk 2077

Produkcja CD Projekt RED to najbardziej wyczekiwana gra ostatnich miesięcy. Nic więc dziwnego, że gigantyczne zainteresowanie nią było w stanie zawiesić potężne serwery Valve.

Od premiery Cyberpunka 2077 nie minęły nawet 24 godziny, a pozycja cieszy się rekordową popularnością w serwisie Steam. W szczytowym momencie tylko w Polsce w grę grało ponad milion osób jednocześnie. Ogromny popyt na grę polskiego studia doprowadził do kilkukrotnego zawieszenia serwerów Steama.

Platforma pierwszy raz odmówiła współpracy chwilę po premierze Cyberpunka. Zainteresowanie było tak duże, że przez całą noc serwis kilka razy był niedostępny, co nie zdarza się zbyt często.

Na samym tylko Steamie produkcja ma już ponad milion graczy, a przecież Night City można odwiedzić także na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Xbox Series X|S, Google Stadia i przez platformy takie jak GOG czy Epic Games Store. 

Same wyniki przedsprzedaży robią ogromne wrażenie i nie można zaprzeczyć, że Cyberpunk 2077 zaliczył niesamowity start. Ponad milion graczy, kiedy mowa o nocnej premierze gry single-player to ogromny sukces i można być pewnym, że liczba graczy będzie się tylko zwiększać. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top