Czy Sheparda czeka lifting?

W sieci od pewnego czasu krążą informacje na temat powstawania remastera trylogii Mass Effect.

Przygody komandora Sheparda urosły do miana kultowych, nic więc dziwnego, że lifting serii jest czymś niemal naturalnym. Według graczy
Każda osoba, która jest zaznajomiona z trylogią wie, jak bardzo pierwsza część odstaje od kolejnych dwóch odsłon pod względem grafiki, mechaniki walki czy prowadzenia pojazdów. Teoretycznie możemy liczyć na to, że w remasterze zostanie to wszystko ujednolicone, ale co, kiedy i czy faktycznie dostaniemy – tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. 
Na ten moment EA nadal nie potwierdziło oficjalnie, że odświeżona edycja serii Mass Effect powstanie. Niemniej, w sieci pojawił się kolejny sygnał, jakoby coś było naprawdę na rzeczy. Na stronie Gamingreplay ukazały się oferty remasterów przygód komandora Sheparda na trzy platformy wraz z informacją o potencjalnej październikowej premierze. Szybko jednak zostały one zdjęte, tak jak w przypadku, który miał miejsce kilka miesięcy temu. 
Nie lepiej poczekać, aż Electronic Arts podzieli się ze światem czymś, co możemy i tak przyjąć za pewnik? Wydaje mi się, że lepiej. 
Autorka: Patrycja “Adara” Kulpicka

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top