Data premiery gry Hood: Outlaws & Legends jest już znana! Nowy zwiastun

Hood – zrzut ekranu z gry

To kolejna dynamiczna gra wieloosobowa, która została zapowiedziana na rok 2021.

Premiera Hood: Outlaws & Legends zaplanowana jest na dziesiątego maja 2021. Można ją już kupić w przedsprzedaży na Steamie – w wersji podstawowej kosztuje ona 89,90 zł. Użytkownicy, którzy to zrobią, będą mogli cieszyć się tytułem już trzy dni wcześniej – siódmego maja.

Jednak gra nie jest tym, czego można by się spodziewać po tytule – wcale nie wcielimy się w Robin Hooda, żeby odbierać bogatym i dawać biednym. Będziemy raczej biegać po Sherwood, podkradać się albo walczyć otwarcie i okradać wszystkich wokół. Twórcy reklamują ją tak:

Przeciwstawiający się bezlitosnemu i ciemiężącemu poddanych państwu buntownicy i włóczędzy ze wszystkich zakątków walczą, aby stać się legendą. Aby zdobyć poparcie wśród uciskanej ludności, rywalizujące ze sobą bandy przeprowadzają śmiałe napady i uderzają bogatych tam, gdzie boli najbardziej. Czy ktoś jest ludowym bohaterem czy żądnym złota wyrzutkiem, z łupami mogą odejść tylko najlepsi.

Wieloosobowa rozgrywka ma być niezwykle dynamiczna i będzie się opierać na skradaniu i pojedynkach. Gracze drużynowo będą napadać na siebie nawzajem, ale po mapie będą się też kręcili NPC-e (rozgrywka PvPvE).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top