Demon’s Souls trafiło w ręce graczy

Demon's Souls trafiło w ręce graczy

12 listopada to dzień premiery nie tylko PlayStation 5. Po wielu latach próśb gracze dostali w swoje ręce wyczekiwany od dawna remake Demon’s Souls. W jaki sposób świętowano ten dzień?

Gra ukazała się w wybranych krajach, a Sony zezwoliło na przygotowywanie pierwszych streamów. W rezultacie już dzisiaj w Internecie zaczęły pojawiać się pierwsze analizy i opinie na temat rozgrywki. 

Twórcy postanowili uczcić ten wyjątkowy dzień, wypuszczając krótki (zaledwie minutowy) trailer. Widać na nim część przeciwników, z którymi przyjdzie się nam zmierzyć. Znajome sylwetki zyskały nową, imponującą szatę graficzną, całości zaś towarzyszy ulepszona szata muzyczna. 

Choć ciężko mówić tu o nowej odsłonie (ostatecznie jest to remake gry wydanej już w 2009 roku), to z całą pewnością fani gier studia FromSoftware długo czekali na ten dzień. Demon’s Souls nigdy nie doczekało się edycji na PlayStation 4 lub PC – dopiero teraz wielu miłośników serii Dark Souls zyskało możliwość poznania tytułu, od którego wszystko się zaczęło.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top