Na Epic Games Store czeka na nas za darmo Deponia: The Complete Journey i nie tylko

Deponia, The Pillars of the Earth i The First Tree za darmo na Epic Games Store

Deponia: The Complete Journey, czyli niesamowicie zwariowana trylogia, oraz The Pillars of the Earth za darmo na Epic Games Store w tym tygodniu!

Dostępna od dziś za darmo na Epicu Deponia: The Complete Journey to trylogia pełna humoru. Można w niej znaleźć mnóstwo niefortunnych zdarzeń i zwariowanej miłości. Gra posiada klasyczny system point-and-click. Odpowiada za nią studio Deadelic Entertainment. Druga produkcja, którą można pobrać za darmo, to The Pillars of the Earth, przygodówka oparta na powieści historycznej Kena Folleta. Za grę także odpowiada to samo studio. Oparto ją na tym samym systemie. Twórcy zabierają nas do XII-wiecznej Anglii, gdzie panuje chaos nazwany Anarchią.

Trzecią grą, która będzie dostępna w darmowym rozdawnictwie, jest The First Tree. Grę stworzył niezależny deweloper, Dawid Whale. Jest to trzecioosobowa gra, w której śledzimy losy lisicy poszukującej potomstwa, ale w trakcie gry okazuje się, że pojawia się w niej wątek straty i pewnej pary. Gra, choć krótka i posiadająca delikatną oprawę graficzną, nie boi się poruszać trudnych tematów. To kolejna niezwykła okazja, zważywszy, że The First Tree również możemy pobrać za darmo. 

Każda z tych produkcji wzbudza emocje. Epic Games Store kolejny raz udowadnia, że rozdawnictwo gier może zaoferować nam coś wartościowego. Cały poprzedni tydzień trwała promocja na 3 out of 10: Season 2, o której także możecie przeczytać na naszej stronie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top