Dlaczego w The Sims 4 płoną sedesy?

Nie ma to jak błędy i glitche, szczególnie te w Simsach.Twórcy The Sims 4 wypuścili niedawno nowy patch 1.63.133.1020, wnoszący kilka zmian do gry i i przygotowujący ją do nowego dodatku Życie Eko. Niestety nie obyło się bez błędów – niektórych zabawnych, innych trochę mniej.

Simowie, w czasie załatwiania swoich potrzeb w toalecie, zaczęli ją podpalać. Na szczęście nie jest to w stanie zaszkodzić prowadzonej postaci, wygląda natomiast dosyć ciekawie i sprawia, że gracz może rozważać nową dietą dla swoich bohaterów.

Istnieją przypuszczenia, że powodem tego błędu jest wprowadzenie do gry strażaków.

Reddit: madmacy421


Innym problem dotyczy świeżo wprowadzonych drabin. Różni Simowie mają możliwość wchodzić jednocześnie po tych samych stopniach, przez co ich tekstury mogą się zlewać.

Kolejną, choć już nie tak zabawną, niepożądaną zmianą jest brak możliwości skorzystania z niektórych modów i wczytania save’ów. Błąd ten został już naprawiony na PC-tach, a nasza redakcja nie zauważyła problemu na konsolach.

Chociaż wymienione wpadki mogą zdawać się frustrujące, gracze pozostają raczej pozytywnie nastawieni do patcha – wnosi on bowiem wiele nowości, takich jak szacowane zużycie wody czy prądu, nowy sposób wstawiania okien i drzwi, a także posegregowany ekwipunek!

Można liczyć, że deweloperzy wkrótce naprawią wszystkie błędy, a my na nowo będziemy mogli cieszyć się w pełni sprawną grą z dodatkowymi opcjami.

Autorka: Bogumiła Bruś

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top