Do abordażu! Premiera Out of Reach: Treasure Royale

Światu nie są znani polscy piraci? Czas, żebyś to zmienił!

Jeśli na myśl o mordach, grabieżach i żegludze na Waszych twarzach pojawia się choć minimalny uśmiech, wiedzcie, że 14 października 2020 studio Space Boat Studios wydało na świat spin-off Out of Reach o bardzo podobnym tytule Out of Reach: Treasure Royale.


Ten polskie battle royal zaoferuje Wam namiastkę pirackiego życia. Będziecie mogli razem z trójką przyjaciół rywalizować z innymi graczami na pełnym morzu, a także tropikalnych wyspach i w jaskiniach, zdobywać skarby oraz budować własną reputację jako największego postrachu wód i lądów. Nie zabraknie Wam również interakcji ze statkiem, które możecie ujrzeć na poniższym zwiastunie. Co ciekawe, gdy polegniecie w boju o łupy i sławę, wciąż możecie wspomóc towarzyszy jako szkielet z szablą bądź poczekać aż was wskrzeszą. A kojarzycie tą wielką ośmiornicę, której bali się kiedyś wszyscy żeglarze? Teraz Kraken może przybyć na Wasze zawołanie!

Jeśli chcecie poznać co oferuje Wam świat Out of Reach: Treasure Royale, to gra obecnie ma 15% zniżki na Steamie, a jeśli najpierw wolelibyście sprawdzić czy pisane wam jest pełne rumu życie korsarza, to możecie pobrać demo.

Autorka: Agnieszka “Ai xun” Białas

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top