Do Lords of the Fallen trafiła już spora darmowa aktualizacja

Grafika z gry Lords of the Fallen

The Way of the Bucket to darmowa aktualizacja do gry Lords of the Fallen. Sprawdźcie wprowadzone nowości. 

Twórcy ze studia HEXWORKS zdecydowanie dbają o swoją produkcję. Mianowicie do gry Lords of the Fallen trafiła kolejna darmowa aktualizacja. Zawartość tym razem skupia się na jednej z tajemniczych, lecz lubianych przez społeczność postaci.

Patch pod tytułem The Way of the Bucket to część planu przewidzianego na końcówkę 2023 roku. Ponadto to początek serii specjalnych wydarzeń świątecznych. Cykl rozpoczęła promocja na Black Friday. Dlatego grę Lords of the Fallen możemy nabyć na wszystkich dostępnych platformach z rabatem nawet do 34%.

Sama aktualizacja The Way of the Bucket wprowadza przede wszystkim nową misję z udziałem uwielbianej przez społeczność postaci i jej wiadrami. Ale to nie wszystko. Wśród nowości znajdziemy także sześć kolejnych zaklęć, szereg usprawnień dotyczących wydajności, stabilności i optymalizacji czy oczywiście nowy zestaw broni i pancerza. Aktualizacja jest już dostępna. Przypomnę, że ostatnio Lords of the Fallen otrzymało także patch usprawniający rozgrywkę. 

Wygląda na to, że twórcy słuchają graczy i biorą pod uwagę ich opinie, obserwacje i sugestie. Saul Gascon, dyrektor studia HEXWORKS, wspomniał, że zaangażowanie i entuzjazm społeczności działa bardzo motywująco. 

Lords of the Fallen zadebiutowało 13 października na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X. Od dnia premiery gra przeszła sporo zmian. Deweloperzy głównie skupili się na usprawnieniu rozgrywki. Przykładowo zmieniono zagęszczenie wrogów czy ich współczynnik celności. Ponadto poprawiono sposób, w jaki ścigani są gracze, co powoduje, że oprawcy nie podążają za nimi aż tak daleko. Dzięki temu gracze nie zostają tak łatwo przytłoczeni przez tłum przeciwników. Warto też wspomnieć, że deweloperzy niedawno kompletnie przebudowali bossów. Te zmiany miały zapewnić odpowiedni poziom wyzwania dostosowany do etapu, na którym znajduje się gracz. 

Mieliście już okazję zagrać w Lords of the Fallen?

Scroll to Top