Plotka: Ghost of Ikishima jeszcze w 2021 roku?

dodatek Ghost of Ikishima

Ghost of Tsushima otrzyma dodatek Ghost of Ikishima!

Najnowsza plotka głosi, że Sucker Punch od dawna pracuje nad zupełnie nową historią w świecie znanym z Ghost of Tsushima. Co więcej, samodzielny dodatek Ghost of Ikishima zostanie podobno zaprezentowany podczas PlayStation Experience. Wydarzenie według nieoficjalnych informacji zaplanowane jest na 8 lipca.

Za przeciek ponownie odpowiada Nick Baker, znany jako Shpeshal_Nick. Bezsprzecznie trzeba powiedzieć, że Nick jest świetnie poinformowany lub lubi plotkować. Godną uwagi jest również jego wczorajsza plotka o nadchodzącym gameplay’u God of War Ragnarok.

Potwierdzeniem słów Nicka może być również to, że dwa dni temu ktoś zarejestrował domenę Ghostofikishima.com. Kliknięcie w link przekierowuje obecnie na stronę PlayStation. A to mówi samo za siebie.

Ghost of Ikishima ma być samodzielnym dodatkiem. Oznacza to, że aby zagrać w grę nie trzeba posiadać Ghost of Tsushima. Rozszerzenie ma być przygodą dla jednego gracza, a porównywane jest do na przykład Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, Gears 5: Hivebusters oraz Spider-Man: Miles Morales. Jeśli te domysły się potwierdzą to otrzymamy przyjemną historię trwającą od trzech do około dwudziestu godzin.

Również dostępność platformy pozostaje zagadką. Nick dywaguje, że prawdopodobnie będzie to gra cross genowa.

Na konkrety musimy poczekać. Przyznacie jednak, że takie plotki skutecznie budują emocje oraz oczekiwania do nadchodzącego pokazu. A warto przypomnieć, że samo wydarzenie też na razie jest plotką.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top