Dystopijne Tokio i kobieta w roli głównej – oto zapowiedź Last Sentinel

grafika z zapowiedzi gry last sentinel podczas the game awards 2023, przedstawia kobietę o azjatyckich rysach twarzy i czarnych spiętych włosach stojącą przodem do kamery i patrzącą nieco w swoje lewo. ubrana jest w czarny kombinezon bojowy

The Game Awards 2023 dało powody do radości miłośniczkom i miłośnikom dystopijnych światów. Wszystko za sprawą zapowiedzi gry Last Sentinel.

Podczas tegorocznego The Game Awards nie mogło oczywiście zabraknąć prezentacji różnych gier akcji. Poza chociażby Rise of the Ronin, mieliśmy okazję zobaczyć zapowiedź produkcji Last Sentinel od studia Lightspeed.

Dzięki zapowiedzi wiemy, że Last Sentinel ma być osadzony w dystopijnej wersji Tokio. Miasto odbudowano po tajemniczej katastrofie. Na zwiastunie możemy zobaczyć chociażby roboty (mniej lub bardziej przypominające ludzi), ogromne wieżowce czy zawieszone wysoko nad ziemią autostrady.

Ponadto dane nam będzie zagrać kobietą, a konkretnie wojowniczką Hiromi Shodą. Zapowiedź prezentuje nam bohaterkę w momencie, gdy przychodzi na pomoc grupie dzieci. Więcej szczegółów poznamy zapewne przy okazji kolejnych materiałów. Choć mamy do czynienia z grą akcji, twórcy zapowiedzieli, że nie zabraknie sporego nacisku na fabułę.

Nie znamy jeszcze natomiast zbyt wielu konkretów. Podczas prezentacji nie podano ani platform, na jakie wyjdzie gra, ani nawet przybliżonej daty premiery.

Scroll to Top