W 2024 roku dostaniemy jRPG Visions of Mana. Square Enix przypomniało sobie o marce po 15 latach

grafika z zapowiedzi gry visions of mana, przedstawia chłopaka o rudych włosach, czerwonej pelerynie i mieczu na plecach oraz dziewczynę z blond włosami i biało-brązowo-żółtą sukienką. trzymają się za ręce, a w tle widać inne, mniej wyraźne postacie

Persona 3 Reload to nie jedyne jRPG, które pojawiło się podczas gali The Game Awards 2023. Rzućcie okiem na zapowiedź Visions of Mana.

Na gali The Game Awards 2023 pojawiło się, jak co roku, wiele dużych studiów. Jedno z nich, Square Enix, postanowiło podzielić się z graczkami i graczami zapowiedzią tworzonej przez nich gry Visions of Mana.

To trzecioosobowe jRPG z dużym, barwnym i otwartym światem. Poznaliśmy m.in. głównego bohatera, Vala, i jego przyjaciółkę, która pomoże mu wypełnić powierzone mu zadanie.

Uniwersum Mana istnieje już co prawda od długiego czasu, jednak ostatnia gra w nim osadzona ukazała się w 2007 roku (Heroes of Mana). Visions of Mana będzie więc pierwszą pełnoprawną produkcją od piętnastu lat. Co ciekawe, Square Enix oficjalnie zarejestrowało tę nazwę jako znak towarowy dopiero dzień przed galą TGA.

Square Enix pozwoli nam pomóc Valowi w pielgrzymce już w przyszłym roku. Visions of Mana wyjdzie na PC i konsole PlayStation oraz Xbox (starej i nowej generacji). Jeśli natomiast wolicie gry RPG w stylu zachodnim, to koniecznie sprawdźcie ogłoszony na TGA 2023 Exodus od byłych pracowników-weteranów studia BioWare.

Scroll to Top