Epic Games Store rozdaje darmowe gry na święta 2023

Epic Games Store rozdaje darmowe gry na święta 2023, na grafice tło jak czerwony papier prezentowy, przewinięty zieloną wstążką z kokardą i nazwą sklepu na etykiecie

Mało kogo nie cieszą darmowe prezenty na święta i Epic Games Store o tym pamięta, ponownie rozdając gry w grudniu 2023 roku.

Wśród najlepszych prezentów dla graczek i graczy z pewnością znajdziecie sprzęt komputerowy czy różne growe gadżety. Nie można jednak zapomnieć o samych tytułach do ogrywania. Niektóre firmy o tym pamiętają. Podobnie jak w zeszłych latach, 20 grudnia 2023 roku na platformie Epic Games Store rozpoczęło się rozdawnictwo, w ramach którego codziennie odbierzemy darmowe gry w formie prezentu na święta. Kolejna produkcja zawsze będzie niespodzianką aż do momentu zamknięcia poprzedniej promocji.

Epikowe świętowanie rozpoczęło się wraz z udostępnieniem dziś o godzinie 17 gry DNF Duel. Jest to bijatyka Arc System Works z rozbudowanym systemem walki. Aby odnieść w niej sukces, należy poświęcić trochę czasu, by opanować mechaniki i nauczyć się grać.

Recenzenci zwracają przy tym tytule uwagę na mało angażujący tryb fabularny. Wynagradzać ma go jednak zestaw różnorodnych postaci, które urozmaicają walkę.

Gra oficjalnie ukazała się na PC, PlayStation 5 i PlayStation 4 w 2022 roku. W 2023 wyszło także wydanie na Nintendo Switcha, jednak tu tytuł zebrał najniższe noty.

Obecnie nie znamy jeszcze przecieków na temat promocji, która zastąpi DNF Duel w czwartek 21 grudnia o godzinie 17. W trakcie promocji Epic Games Store ma zaoferować graczom łącznie 17 tytułów. Jeśli  darmowe gry są dla Was idealnym prezentem na święta 2023, to powinniście być zadowoleni.

Scroll to Top