Epic Games Store udostępnia za darmo Assassin’s Creed: Syndicate

Wiktoriański Londyn stoi przed wami otworem! Epic Games Store udostępnił za darmo Assassin’s Creed: Syndicate.


Chociaż wspomniany okres uważa się za niezbyt wdzięczny do osadzania w nim akcji gier, w Assassin’s Creed: Syndicate brzmi bardzo intrygująco (niestety jeszcze nie grałyśmy). Spacery po zamglonych ulicach i wyścigi powozów w czasach rewolucji przemysłowej mają potencjał do oczarowania każdego gracza. Dołączmy do tego rodzeństwo, które wypowiada wojnę zakonowi templariuszy… My już nie możemy doczekać się wolnego weekendu, by móc przepaść na te kilkanaście godzin w zakamarkach londyńskich ulic.


Mimo to gra zbiera różne opinie – jedni uważają ją za niedocenioną część serii, drudzy zaś za historię z niewykorzystanym pomysłem i bez klimatu. Nawet całkiem przychylne opinie krytyków nie pomogły w poprawieniu wyników sprzedaży tytułu, przez co szybko został zapomniany i schował się w cieniu młodszego rodzeństwa, wchodzącego już znacznie wyraźniej w gatunek RPG, czyli Assassin’s Creed: Origins
Wraz z nią za bezcen możemy również nabyć zapowiadaną wcześniej produkcję studia Abrakam, czyli Faeria. Jest to wieloosobowa gra karciana dla miłośników gatunku. Wyróżnia się jednak na tyle innych karcianek, gdyż to gracze budują pole gry podczas walki, co ma znaczenie przy skuteczności konkretnych jednostek i zaklęć.


Obie gry będą dostępne dla użytkowników Epic Games Store za darmo w dniach 20-27.02.2020. Można pobrać teraz, a zagrać za pół roku – “zakupione” w ten sposób tytuły zapiszą się w bibliotece, a wy nie będziecie musieli za nie płacić.
Autor: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top