Evil Genius 2: World Domination już w tym roku!


Zostań złoczyńcą i zdominuj świat!Evil Genius to satyryczno-fantastyczna gra strategiczna single player. Mamy w niej okazję wcielić się w złoczyńcę, którego głównym celem jest zdominowanie świata. Podczas rozgrywki będziemy mieli możliwość stworzenia własnej kryjówki na bezludnej wyspie, szkolenia w niej bandytów, a także, jeśli zyskamy odpowiednią reputację, zawierania sojuszy z innymi geniuszami zła. Oczywiście na swojej drodze do władzy będziemy musieli poradzić sobie z Siłami Sprawiedliwości, które nieraz spróbują zniszczyć nasze plany.

Pierwsza część gry, wydana w 2004 roku, zyskała wielu entuzjastów, dlatego niejednego gracza ucieszy fakt, że doczeka się ona drugiej odsłony jeszcze w tym roku! O tym, że takowa powstanie, wiadomo już od 2019 roku, kiedy to została zapowiedziana na targach E3. 

O nadchodzącej grze studia Rebellion przypomniano kilka dni temu podczas PC Gaming Show, prezentując nowy zwiastun z elementami rozgrywki. Gra trafi wyłącznie na PC i będzie dostępna na serwisie Steam.
Autorka: CherryPie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top