Fanowska gra Star Wars Redemption ma już swoje demo i nowy zwiastun

Postać z gry Star Wars Redemption

Electronic Arts ostatnio za wiele nie wspominało o nowych projektach spod szyldu gwiezdnej sagi. Na szczęście zawsze możemy liczyć na wielbicieli kosmicznej opery mydlanej. Fanowska gra Star Wars Redemption ma już swoje demo!

Na razie w gwiezdnowojennym świecie gier nie dzieje się nic ciekawego. Na szczęście fani sagi nigdy nie śpią. Niedawno pisaliśmy o powstającym modzie do Fallout New Vegas, który wprowadzi do produkcji kosmiczne motywy. Tym razem powstaje jednak coś więcej niż modyfikacja do istniejącej gry. Star Wars Redemption to samodzielna fanowska gra, w której demo możecie już zagrać. 

Tytuł zabiera gracza do czasów Wojen Klonów i stylistyką nawiązuje mocno do serialu animowanego Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. Główną bohaterką będzie Mevenn, Jedi nosząca zbroję klona. Pomysł jest ciekawy, a sam projekt jest warty dalszego obserwowania. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia, co na to Disney, który posiada prawa do marki.

Demo możecie pobrać ze strony ArtStation. Twórcy jednak przestrzegają, że gra jest wymagająca. Zalecają, aby włączać ją na komputerach, które mają przynajmniej GTX 1070. Uruchamianie jej na słabszym sprzęcie może doprowadzić do jego uszkodzenia (co niestety jednego gracza spotkało). 

Important note : the game can be ressource heavy, so please avoid running it on poor PC rigs or do it at your own risks (RTX is not used, but a good 1070 GTX is required).

Samo demo nie zawiera walki, jednak możemy w nim pobiegać i poskakać główną bohaterką. Poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun Star Wars Redemption, który wygląda naprawdę świetnie.

Zwiastun Star Wars Redemption

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top